wiki:ОПКРозділ1

Version 24 (modified by sokol, 4 роки ago) (diff)

--

Розділ 1

Загальні відомості про «ПК Конкурент»

Загальні відомості про «ПК Конкурент».

«ПК Конкурент» складається з наступних модулів:

  • Склад
  • ЦБД
  • Каса

Модуль "Склад"

Модуль "Склад", призначений для накопичення та обробки даних по руху товарів, оперативного керування товарними запасами і ціноутворенням, друку документів та генерацію звітів.

Модуль "ЦБД"

Модуль "ЦБД" (Централізована База Даних) призначений для централізованого управління мережею торгових закладів. Тут відбувається централізоване управління асортиментом товару, взаємодією з контрагентами, маркетинговими акціями, проведення загальної аналітики по всій мережі та ін. Синхронізація даних з віддаленими модулями «Склад», відбувається автоматично, із приблизною затримкою в п'ять хвилин.

Модуль «Каса»

Модуль «Каса» дає можливість роздрібного продажу товарів та фіскалізацію на реєстраторах розрахункових операцій (РРО). Каса працює автономно, обмінюючись даними з базою даних модуля «Склад» щоп'ять хвилин. Це дозволяє торговій точці продовжити роботу навіть у випадку пошкодження мережі чи відсутності сервера.

Кожен з модулів програмного комплексу "ПК Конкурент" працює з базою даних, яка знаходиться на сервері баз даних. При даному підключенні підвищується стабільність роботи (розподілення ресурсів архітектури “Клієнт-Сервер”) та збереження даних на сервері - при виході його з ладу.

Клієнтська частина програмного комплексу не зберігає ніяких важливих даних та взаємодіє з базою даних за посередництвом запитів. Всі дані зберігаються на сервері. Для забезпечення функціонування програмного комплексу "Конкурент" необхідно дотримуватись наступних принципів:
Сервер баз даних – вимоги до сервера вираховуються індивідуально для кожного клієнта в залежності від потужності системи. Операційні системи, що підтримуються: MS Windows, FreeBSD, Linux.

  • робоча станція "Склад" та "Каса" – ПК з процесором Dual Core ( Intel Celeron 1.8 або вище), операційна система MS Windows 7/10 , оперативна пам'ять від 2Gb, вільний простір на диску від 3Gb; доступ по мережі та інші засоби за допомогою яких можна встановити дану програму.

При виробничій необхідності можливе встановлення на один ПК всіх модулів програмного комплексу. Сервер і робочі станції повинні бути зв'язані між собою локальною мережею або через інтернет. Настройка мережі виконується системним адміністратором.

Функціональні можливості «ПК Конкурент»

Модуль Склад «ПК Конкурент» дозволяє автоматизувати задачі накопичення та обробки даних по руху товарів, оперативного керування товарними запасами і ціноутворенням.

В обліку руху товарів у «Складі» реалізовані наступні операції: прихід, відпуск, повернення постачальнику, внутрішнє переміщення, інвентаризація, списання, перегляд руху товарів, друк рахунків, друк накладних, друк цінників.

Реалізовано бонусно-дисконтну систему на основі дисконтних карток. Також наявний маркетинговий модуль, що дозволяє автоматизувати проведення акцій із надзвичайно широкими можливостями (від днів, часу доби, кількості купленого товару чи наборів і тд)

Реалізовані всі необхідні звіти, що дають змогу проводити повний та оперативний аналіз руху товарів в магазині (сальдо, реалізація по клієнту, контроль проплат та заборгованостей та ін.). За бажанням клієнта, можлива розробка додаткових звітів.

Підтримується можливість експорту будь-яких довідників в Excel. Окрім довідників, можна здійснювати експорт всієї первинної документації в 1С.

Запуск «ПК Конкурент»

Запуск програми «ПК Конкурент» (Склад) не відрізняється від запуску будь-якої іншої програми. Для цього необхідно виділити значок на робочому столі
Ярлик запуску програми
і нажати Enter або двічі клацнути ЛКМ (ліва кнопка миші) по значку.

Після запуску з’являється вікно автентифікації користувача у якому вводиться ім’я і пароль та обирається база даних для підключення.
Діалог введення логіну та паролю
Згідно введеного імені і паролю кожен користувач ідентифікується і всі операції які виконуються ним записуються в лог, з допомогою якого можна відслідкувати виконану роботу кожного з користувачів. Також по логіну роздаються права доступу до певних модулів системи.

Ім’я користувача вводиться великими літерами (налаштовано автоматично), при введені паролю враховується регістр, тобто паролі: password і PAssword – це різні паролі. У разі невірно введеного паролю програма видасть відповідне повідомлення.

Після правильного введення імені користувача і паролю відкривається головне вікно модуля склад
Стартова сторінка програми

Вікно модуля «Склад» програми ПК «Конкурент» складається з головного меню i «інспектора довідників» В нижньому лівому краю вікна програми відображається ім’я користувача яким було здійснено вхід в програму. Головне меню складається з таких пунктів:

  • Утиліти
  • Сервiс
  • Синхронізація...

Головне меню програми

Загальна інформація по використанню «Довідників»

Довідники використовуються для накопичення, перегляду, обробки, редагування та сортування інформації. В ПК Конкурент (Склад) розроблені наступні довідники:
Закладки довідників

  • Про нас - на цій вкладці можна знайти контактні дані служби підтримки;
  • Товари - призначений для управління асортиментом товарів;
  • Клієнти - тут здійснюється управління клієнтами та взаємодією із ними;
  • Документи - тут відбувається робота з документами за період. За допомогою даного довідника можна створювати, редагувати і видаляти документи;
  • Акти переоцінок - тут ведуть контроль, зміни та встановлення ціни реалізації на товари. Також є можливість документувати встановлення ціни на певну номенклатурну одиницю;
  • Дисконт - розроблений управління дисконтними картками та бонусами;
  • Ревізії - призначений для автоматизації переобліку товарів на складі згідно проведеної ревізії;
  • Автозамовлення - дозволяє планувати замовлення товарів згідно власних потреб та дещо автоматизувати процес замовлення товарів;
  • Звіти - тут проводиться аналітика, що дозволяє проводити оперативне та ефективне управління торговою точкою;
  • Користувачі - у даному довіднику проводиться управління користувачами та правами доступу до системи;

Рекомендуємо ознайомитись з основною інструкцією по роботі з довідниками для формування повної картини про можливості та принципи використання довідників.

Долучення (30)

Завантажити всі долучення як: .zip