Version 7 (modified by 4 роки ago) (diff) | ,
---|
Звіти
Довідник "Звіти"
Перелік звітів та інструментів по роботі із нми знаходиться у відповідному довіднику програми.
Для виконання звіту потрібно підсвітити запис з відповідним найменуванням та натиснути кнопку запуску у верхньому лівому кутку довідника.
!!! Увага. Звіт одразу буде виконано з параметрами "за замовчуванням", що візуально може виглядати як зависання.
Табличні зівти
Табличні звіти за своєю структурою є повноцінними довідниками, з тією різницею, що не призначені для оперативної роботи. У кожному табличному звіті є основна таблиця із записами та може розміщуватись детальна таблиця, фільтри, інформаційна панель, система меню і тд. Для ознайомлення з можливостями, рекомендуємо скористатись відповідним розділом документації.
OLAP звіти
Звіти в форматі OLAP формуються "на льоту" і надають можливість перегруповування полів під конкретні потреби користувача. Взагалі один OLAP звіт замінює 5-10 звичайних табличних звітів, без потреби звертатись до послуг рограміста. Ви просто переміщуєте поля у певні зони і звіт змінює свою форму, перераховуючи числові дані. Найближчим аналогом даного типу звітів є "Звідні таблиці" в екселі, проте процес формування OLAP звітів в програмі значно простіший.
Отже як саме формуються звіти даного типу? Умовно вікно виконання звіту можна поділити на наступні зони:
- Фільтри - тут, в залежності від типу звіту, можна побачити певні вікна, що дозволяють обмежити набір вхідних даних. Зміни в цих фільтрах викликають оновлення набору даних із бази даних, що може зайняти певний час. Найчастіше це період дат. Також в цю зону віднесемо певний набір схем, що визначають найуживаніші початкові розміщення полів.
- Вільні поля - у цій зоні розміщуються ті поля, які покищо не задіяні у поточному звіті, але можуть бути використані. Поля з цієї області можна перетягнути мишкою в потрібні Вам зони для трансформації звіту. Перетворення звіту не займає багато часу, адже звернень до бази даних не відбувається і все проходить на Вашому ПК. Також ці поля можна використовувати як локальні фільтри, натиснувши на трикутну стрілку в правій частині поля.
- Дані - в цю область є сенс переміщувати лише числові поля. Дані саме з цих полів будуть відображатись в області результатів(6), збиваючись в суми.
- Стовпці - поля, що потраплять в цю область стануть групами стовпців з даними. Всі поля, що попали в дані(3), дублюватимуться в кожному стовпці даної секції. Це зручно використовувати для порівняння. Найчастіше сюди закидається поле, що містить дати для порівняння зміни даних у часі.
- Рядки - поля з цієї області стануть рядками таблиці. Якщо сюди перемістити кілька полів, то вони автоматично перетворяться в деревовидну структуру з проміжними підсумками. Це дозволяє проводити аналіз даних в різних розрізах.
- Результат - ця область буде автоматично переформатовуватись після будь яких переміщень полів, чи дій користувача. Саме сюди будуть поміщатись результати усіх розрахунків, спираючись на які можна приймати правильні бізнесові рішення.
Долучення (9)
-
reports_dic.jpg (96.2 KB) - added by 4 роки ago.
Довідник "Звіти"
-
report_OLAP.jpg (174.4 KB) - added by 4 роки ago.
Звіт в OLAP форматі
-
bt_do_report_96.png (7.1 KB) - added by 4 роки ago.
Кнопка "Виконати звіт"
-
null_check.jpg (19.1 KB) - added by 4 роки ago.
Звіт нульових чеків
-
zvit_vidalen_kassa.jpg (36.2 KB) - added by 4 роки ago.
Звіт видалень на касі
-
reports_OLAP_diff.jpg (124.9 KB) - added by 4 роки ago.
OLAP звіт з дельтами
-
reports_OLAP_diff_percent.jpg (125.6 KB) - added by 4 роки ago.
OLAP звіт з дельтами у відсотках
-
report_34.jpg (140.2 KB) - added by 4 роки ago.
"Загально-аналітичний" звіт
-
report_33.jpg (124.8 KB) - added by 4 роки ago.
Звіт "OLAP рух товару"
Завантажити всі долучення як: .zip